بازار خرید و فروش مواد شوینده
خانه / شامپو / صادرات شامپو | شرکت های صادر کننده محصولات بهداشتی ایرانی به صورت عمده

صادرات شامپو | شرکت های صادر کننده محصولات بهداشتی ایرانی به صورت عمده

صادرات شامپو یکی از گسترده ترین روش های فروش انواع شامپو است که در کشور تولید میشود. این فروش نه تنها سبب افزایش روابط اقتصادی با کشور های دیگر میشود، بلکه باعث کسب عمده درآمد های غیر نفتی نیز هست.

صادرات شامپو | شرکت های صادر کننده محصولات بهداشتی ایرانی به صورت عمده

صادرات شامپو ایرانی به کشورهای همسایه

صادرات شامپو ایرانی به کشورهای همسایهدر ایران انواع مختلفی از شامپو تولید میشود که با توجه به کیفیت بالا و حجم تولیدی که دارند جزو اقلام صادراتی کشور قرار میگیرند.

بسیاری از کشور های همسایه و غیر همسایه به واردات و خرید انواع شامپوی ایرانی مشغولند.

از جمله کشور های خریدار شامپو های ایرانی میتوان موارد زیر را نام برد:

  • ترکیه
  • گرجستان
  • آمریکا
  • تاجیکستان
  • ارمنستان
  • عراق
  • آلمان
  • کویت
  • و . . .

البته که کشور های فوق خود به صورت مستقل دارای صنعت تولید شامپو هستند و گاهآ محصولات تولیدی آن ها در ایران به فروش می رسد اما باید بدانیم که این واردات و صادرات ها به منظور پاسخگویی که نیاز کل افراد جامعه صورت میگیرد.

شرکت های تولیدکننده شامپو ایرانی در بازارهای جهانی

شرکت های تولیدکننده شامپو ایرانی در بازارهای جهانیهمانطور که پیشتر گفتیم صادرات شامپو یکی از فعالیت های اقتصادی اصلی ایران در مقیاس جهانی است.

البته که با توجه به گستردگی این صادرات مشخص است که شرکت های بسیاری با نام های تجاری مختلف در راستای این فروش بین المللی تلاش کرده و سعی بر آن داشته اند که محصولات خود را با کیفیتی مناسب و درخور رقابت با محصولات نام شناخته شده در بازار های جهانی تولید و ارائه کنند.

به این ترتیب میتوان خرید انواع شامپوی ایرانی را از جمله محصولاتی قرار داد که با خرید شامپو خارجی در سطح جهان در رقابت است.

قیمت خرید و فروش عمده شامپو شرکت های مختلف

قیمت خرید و فروش عمده شامپو شرکت های مختلفباید بدانیم که محصولات وارداتی و تولید داخل تفاوت های بسیاری با یک دیگر دارند اما از جمله اصلی ترین این تفاوت ها، تفاوت در قیمت محصولات است.

شما با چک کردن لیست شامپوهای ایرانی و مقایسه آن با نمونه های خارجی متوجه خواهید شد که محصولات وارداتی به صورت چشمگیری گران تر از محصولات داخلی هستند.

باید بدانیم که این تفاوت قیمت به معنی تفاوت کیفیت نیست چرا که با توجه به صادراتی بودن انواع شامپو های تولید شده در ایران بسیاری از این محصولات که با قیمتی بسیار مقرون به صرفه در بازار ارائه میشوند. توان رقابت با محصولات خارجی گران قیمت را دارند.

باید بدانیم که شامپو های صادراتی ایران به دلیل شناخته شده بودن این محصولات در سطح جهانی از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و به قطع میتوانند جایگزین محصولات وارداتی البته با قیمتی مناسب تر باشند.

در نتیجه توصیه میشود پیش از خرید راجع به انواع شامپو، قیمت آن ها و همچنین موارد مصرف شان به صورت دقیق تحقیق کرده و سپس به منظور خرید بهترین گزینه اقدام کنید.

تولیدکنندگان برتر محصولات بهداشتی ایرانی

تولیدکنندگان برتر محصولات بهداشتی ایرانیاکثر برند های تولید کننده شامپو در ایران محصولات خود را به صورت گروه بندی شده عرضه کرده و به فروش میرسانند. این گروه بندی ها بر اساس ویژگی ها و ترکیبات انواع شامپو صورت میگیرد و خرید را برای مشتریان این محصولات راحت تر میکند.

برای مثال شما با مراجعه به یک فروشگاه و درخواست برای خرید یک شامپو ضد شوره ایرانی خوب گزینه های گوناگونی از برند های مشابه یا مختلف خواهید داشت.

البته که برای تخصصی تر شدن انتخابتان و نزدیک شدن به هدف اصلی خرید میتوانید از مشاوره های خرید نیز بهره مند شوید.

برای مثال اگر پس از مشخص کردن درخواستتان برای شامپوی ضد شوره، ذکر کنید که به دنبال بهترین شامپو ایرانی برای موهای خشک هستید، فروشنده اقلام محدود تری را با کیفیت های عالی و نزدیک به کیفیت و خواسته شما در اختیارتان قرار می دهد.

البته که خرید شامپو ها به صورت آنلاین نیز امکان پذیر است و همین طبقه بندی ها در سایت ها نیز وجود دارد که میتواند شما را در خرید یاری کند. مشاوران فروش انواع شامپو نیز در بسیاری از سایت ها و برنامه های فروش محصولات آرایشی و بهداشتی وجود دارند که به صورت آنلاین شما را در خرید خود راهنمایی میکنند تا بتوانید بهترین انتخاب را در کنار مناسب ترین هزینه داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حمید جاهد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09122383216
telephone icon شماره ثابت: 02126804975
email icon پست الکترونیکی: aysandetergent@gmail.com
email icon پست الکترونیکی: info@aysandetergent.com
address icon آدرس: تهران

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی انواع شامپو و مواد شوینده

کلمه ی شامپو از واژه هندی (Champana) گرفته شده که معنای آن ماساژ دادن است.در …

دیدگاهتان را بنویسید