بازار خرید و فروش مواد شوینده
خانه / صابون / صادرات صابون به عراق | لیست قیمت فروش محصولات شرکت های صادرکننده

صادرات صابون به عراق | لیست قیمت فروش محصولات شرکت های صادرکننده

در علم اقتصاد صادرات بدین منظور صورت می گیرد که میزان تولیدات یک کشور از میزان نیاز بازار داخلی اش بیشتر باشد. در حوزه مواد شوینده و بهداشتی ایران نقش مهمی در صادرات صابون به کشورهای همسایه نظیر: عراق، افغانستان و … دارد. ایران ۱۴ قلم کالا را به خارج از کشور و در عراق انجام می دهد که یکی از آنها در زمینه صادرات صابون به عراق می باشد که در این میان لیست قیمت فروش محصولات شرکت های صادر کننده متفاوت خواهد بود. میزان صادرات مواد شوینده در ایران به خارج از کشور به مبالغ میلیاردی رسیده و کمک شایانی به چرخه اقتصادی کشور کرده است.

صادرات صابون به عراق | لیست قیمت فروش محصولات شرکت های صادرکننده

لیست قیمت صابون های صادراتی در کشورهای همسایه

لیست قیمت صابون های صادراتی در کشورهای همسایهصابون یکی از مهم ترین و شاید با ارزش ترین مواد شوینده می باشد که علاوه بر خاصیت پاک کنندگی در بعضی مواقع خاصیت درمانی نیز دارد. که در این میان ایران از صادرات صابون های ارزان قیمت به عراق سود بالایی را نصیب خود کرده است.

صابون ها و بطور کلی مواد شوینده انواع متفاوتی دارد که هر یک دارای مواد اولیه مختلفی می باشند و این امر در لیست قیمت صابون های صادراتی در کشورهای همسایه حائز اهمیت است و تاثیرات بسزایی را ایفا خواهد کرد.

ایران با توجه به قیمت صابون در عراق و میزان نرخ آن، کالاهای با کیفیت و با قیمت مناسب را به این کشور صادر کرده که توانسته منفعت زیادی از این تجارت را بدست آورد.

موفقیت در صادرات مواد شوینده و بهداشتی

موفقیت در صادرات مواد شوینده و بهداشتیبراساس آمار گمرک در ۶ ماهه نخست امسال ایران از صادرات مواد شوینده و بهداشتی درآمدی میلیاردی را نصیب خود کرده است.

این مبلغ نشان دهنده موفقیت عظیمی در صادرات مواد شوینده و بهداشتی است. خوشبختانه کشور ایران کمبودی در جهت تولید مواد اولیه بهداشتی ندارد و در حال حاضر بیش از ۹۰ نوع مواد شوینده و بهداشتی در کشور ایران تولید می شود.

صادرات صابون در مقایسه با دیگر صنایع توانسته است موفقیت بسیار زیادی را از آن خود کند، که این خود نشان از موفقیت در صادرات مواد شوینده به کشورهای همسایه نظیر عراق می باشد.

شرکت های بازرگانی فعال در زمینه صادرات صابون

شرکت های بازرگانی فعال در زمینه صادرات صابوندر ایران شرکت های بازرگانی فعال در زمینه صادرات صابون در جای جای کشور درحال تجارت و معامله با کشور های خارجی به ویژه عراق هستند.

در حال حاضر بزرگ ترین کارخانه و شرکت بازرگانی در حوزه صادرات صابون، شرکت های واقع در شمال شرق ایران، استان خراسان رضوی می باشد که توانسته است بیش از ۷۰ نوع مواد شوینده و بهداشتی در این زمینه به کشورهای همسایه مانند عراق و افعانستان صادر کند.

هم اکنون کشورهای زیر مقصد و خریداران حجم عمده ای از مواد شوینده، خصوصا صادرات انواع صابون از ایران هستند که عبارتنداز:

  • بحرین
  • تاجیکستان
  • پاکستان
  • عراق
  • ترکمنستان
  • قزاقستان
  • کویت
  • لبنان

کارخانه مواد شوینده در ایران از دستگاه ها و مکانیزم جدید و پیشرفته استفاده می کند و همچنین دارای کادر و نیروی انسانی بسیار مجرب می باشد.

این عوامل باعث می شود که محصولات ما با بالاترین حد کیفیت وارد بازارهای داخلی و خارجی گردد و علاوه برآن رضایت مشتریان خارجی را به خوبی جلب کرده است.

سود صادرات مواد شوینده ایرانی به عراق

سود صادرات مواد شوینده ایرانی به عراقبا توجه به موقعیت جغرافیایی عراق که در میان سه قاره آسیا، آفریقا، اروپا و به همسایگی ایران واقع شده است و از طرفی عراق یک کشور وارد کننده می باشد، بنابراین فرصت مناسبی در جهت صادرات مواد بهداشتی و غیر نفتی می تواند درآمد بالایی را از آن ایرانیان کند.

از طرفی اقدام دولت عراق برای تامین مواد مورد نیاز خود فرصت مناسبی برای صادرکنندگان ایرانی نیز می باشد. علاوه بر اینکه ایران از نیاز بازار مصرف کنندگان عراقی استفاده می کند و تجارت عظیمی را در زمینه مواد شوینده راه انداخته است، سود صادرات مواد شوینده ایرانی به عراق را مشاوره صادرات به عراق ممکن ساخته است.

در این زمینه نمایندگان و مشاوران خبره ای وجود دارند که به این چرخه کمک می کنند و خریداران را مجاب به دادن سفارش در حجم های بالاتر، خواهند کرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حمید جاهد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09122383216
telephone icon شماره ثابت: 02126804975
email icon پست الکترونیکی: aysandetergent@gmail.com
email icon پست الکترونیکی: info@aysandetergent.com
address icon آدرس: تهران

مطلب پیشنهادی

قیمت روز صابون | بزرگترین نمایندگی فروش عمده آن در تهران

روزانه انواع صابون در کارخانجات تولید مواد شوینده و بهداشتی  ساخته و روانه بازار می شوند، هر صابون در بسته بندی های خاص و منحصر به فرد به فروش می رسد و کار

دیدگاهتان را بنویسید